0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
FarsiEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
Euro Group A
Germany
۰
۰
Hungary
inprogress
۱۹:۳۰
Scotland
-
-
Switzerland
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Egypt
Premier League
Baladiyet El Mahallah
۰
۰
Pyramids FC
inprogress
۱۹:۳۰
Ceramica Cleopatra FC
۰
۰
Future FC
inprogress
۱۹:۳۰
Vietnam
V-League
Lam Son Thanh Hoa
۱
۱
Sanna Khanh Hoa
Finished
۱۴:۳۰
The Cong Viettel FC
۰
۰
Ho Chi Minh
Finished
۱۵:۴۵
BHTS Quang Nam
۴
۲
Song Lam Nghe An
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Brasileiro U20
Fluminense RJ U20
۱
۰
Flamengo RJ U20
Finished
۰۰:۳۰
Sao Paulo FC U20
۴
۳
Santos FC U20
Finished
۰۲:۴۵
Palmeiras U20
-
-
Cuiaba U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Athletico Paranaense U20
-
-
Atletico Mineiro U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Serie B
Guarani FC De Campinas
۳
۳
Ituano SP
Finished
۰۱:۳۰
Novorizontino SP
۱
۱
Amazonas FC
Finished
۰۳:۳۰
Paysandu
۱
۱
CRB Clube de Regatas Brasil
Finished
۰۴:۰۰
Japan
J League
Yokohama F Marinos
۳
۲
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۳:۳۰
United States
USL League Two
Tennessee SC
۲
۱
Southern Soccer Academy Kings
Finished
۰۴:۳۰
Seacoast United Phantoms
۱
۰
Boston Bolts
Finished
۰۱:۳۰
Pathfinder FC
۰
۲
Western Mass Pioneers
Finished
۰۲:۳۰
Brevard Fire SC
۱
۲
Florida Elite Soccer Academy
Finished
۰۲:۳۰
A.C. Connecticut
۱
۲
Vermont Green
Finished
۰۱:۳۰
Union Macomb
۲
۳
Ann Arbor
Finished
۰۱:۳۰
Chicago City SC
۱
۳
River Light FC
Finished
۰۳:۳۰
Toledo Villa FC
۱
۱
Kings Hammer
Finished
۰۲:۳۰
Finland
Ykkosliiga
Jippo Joensuu
۰
۰
Mikkelin Palloilijat MP
inprogress
۱۹:۰۰
FC TPS Turku
۰
۰
PK-35 Helsinki
inprogress
۱۹:۳۰
KäPa/PuLe
۰
۰
FF Jaro
inprogress
۱۹:۰۰
SalPa Salo
۰
۰
Jarvenpaan Palloseura
inprogress
۱۹:۳۰
Brazil
Serie C
Sao Bernardo FC
۰
۰
Sampaio Correa-MA
Finished
۰۲:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Al Naft
۰
۱
Newroz SC
Finished
۱۷:۱۵
Erbil SC
۲
۰
Naft Maysan
Finished
۱۷:۱۵
Myanmar
MNL League Cup
Yangon United
۰
۱
Shan United FC
Finished
۱۴:۳۰
Iraq
Division One
Masafi Club
۰
۲
Peshmerga Sulaymaniya SC
Finished
۱۷:۱۵
El Atesalat
۰
۱
Diyala FC
Finished
۱۷:۱۵
Brazil
Serie D
Tocantinopolis EC
۱
۱
Maranhao MA
Finished
۰۱:۳۰
China
FA Cup
Langfang City of Glory
۰
۱
Qingdao Hainiu
Finished
۱۱:۳۰
Ganzhou Ruishi
۱
۳
Nantong Zhiyun
Finished
۱۱:۳۰
Shangyu Pterosaur
-
-
Nantong Zhiyun
Finished
۱۱:۳۰
Estonia
Meistriliiga
Flora Tallinn
۰
۰
JK Tammeka Tartu
inprogress
۱۹:۳۰
JK Nomme United
۰
۳
FC Levadia Tallinn
inprogress
۱۸:۳۰
JK Trans Narva
۰
۰
FC Kuressaare
inprogress
۱۸:۳۰
New Zealand
Central Premier League
Wellington Phoenix Reservers
۳
۵
Wellington Olympic
Finished
۱۰:۳۰
Faroe Islands
Faroe Islands Cup
B36 Torshavn
-
-
TB Tvoroyri
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Víkingur Gota
-
-
HB Torshavn
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Iceland
Besta deild karla
Breidablik Kopavogur
-
-
KA Akureyri
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Finland
Kolmonen
FC Haka Juniors
۳
۲
TP 49
inprogress
۱۸:۳۰
Lehmon Pallo-77
۰
۰
Ylamyllyn Yllatys
inprogress
۱۹:۰۰
SC Zulimanit
-
-
Niemisen Urheilijat
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
PP-70
۰
۱
Tampereen Peli-Toverit
inprogress
۱۹:۰۰
United States
WPSL Women
Utah Avalanche (W)
۲
۲
Griffins FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
FC Pride (W)
۰
۲
Dayton Dutch Lions (W)
Finished
۰۲:۳۰
Ethiopia
Premier League Women
Kedus Giorgis (W)
۰
۵
Ethiopia Nigd Bank (W)
Finished
۱۰:۳۰
Bole Sub City (W)
۱
۴
Addis Ababa Ketema (W)
Finished
۱۴:۳۰
Arba Minch (W)
۲
۱
Sidama Bunna (W)
Finished
۱۶:۳۰
Finland
Ykkonen
FC Vaajakoski
۰
۰
Atlantis FC
inprogress
۱۹:۰۰
OLS
۰
۱
EPS
inprogress
۱۹:۰۰
FC Jazz Pori
۰
۰
Klubi 04
inprogress
۱۹:۰۰
RoPS Rovaniemen Palloseura
۱
۱
KPV Kokkola
inprogress
۱۹:۰۰
Kazakhstan
Cup
FC Atyrau
۴
۰
Tobol Kostanay
Finished
۱۶:۳۰
Elimai FC
۰
۱
FK Aktobe
inprogress
۱۸:۳۰
United States
USL Women
Olympic Club (W)
۳
۵
Academica SC (W)
Finished
۰۵:۰۰
Michigan Hawks (W)
۰
۲
Michigan Jaguars FC (W)
Finished
۰۳:۳۰
Uzbekistan
Super League
Surkhon Termez
۰
۱
Metallurg Bekobod
inprogress
۱۸:۳۰
Ecuador
Superliga Women
Universidad Catolica del Ecuador (W)
۲
۲
Club Nanas (W)
inprogress
۱۸:۳۰
CD Espuce (W)
۰
۰
Deportivo Ibarra (W)
inprogress
۱۸:۰۰
Leones del Norte (W)
۲
۰
Quito FC (W)
inprogress
۱۸:۳۰
United States
USL Championship
Las Vegas Lights
۳
۳
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۶:۰۰
Lithuania
A Lyga
FK Transinvest
۲
۰
FK Panevezys
inprogress
۱۸:۳۰
FK Dziugas Telsiai
-
-
FK Zalgiris Vilnius
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
FK Suduva Marijampole
-
-
FK Zalgiris Kaunas
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Banga Gargzdai
-
-
FC Hegelmann Litauen Kaunas
Cancelled
۱۹:۳۰
South Africa
Premier League Relegation/Promotion 2024
Richards Bay FC
۴
۰
Baroka FC
Finished
۱۶:۳۰
Zanzibar
Premier League
Ngome FC
۲
۴
Kundemba FC
Finished
۱۶:۴۵
Hard Rock SC
۱
۰
KVZ SC
Finished
۱۶:۴۵
Colombia
Liga Femenina
Atletico Nacional Medellin (W)
۲
۲
Independiente Medellin (W)
Finished
۰۳:۳۰
Finland
Veikkausliiga
VPS Vaasan Palloseura
-
-
AC Oulu
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
HJK Helsinki
-
-
KuPS Kuopio
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Ilves Tampere
-
-
Seinäjoen Jalkapallokerho
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Haka Valkeakoski
-
-
FC Inter Turku
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Lahti
-
-
IF Gnistan Helsinki
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
EIF Ekenas
-
-
IFK Mariehamn
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Uzbekistan
Pro League
Xorazm Urganch
۰
۰
FK Mash'al Mubarek
Finished
۱۷:۰۰
FK Buxoro
۳
۰
PFK Aral
Finished
۱۷:۳۰
World
Friendly Club Matches
GAIS
۰
۰
Halmstads BK
Finished
۱۶:۳۰
PFC Ludogorets Razgrad
۵
۰
Primorje Ajdovscina
Finished
۱۷:۳۰
NK Celje
۰
۰
FK Borac Banjaluka
inprogress
۱۹:۳۰
KF Egnatia
۰
۲
MFK Ruzomberok
inprogress
۱۸:۳۰
FC Ormoz
۰
۷
NK Maribor
inprogress
۱۸:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko C
TP 47 Tornio
۰
۰
OPS Oulu
inprogress
۱۹:۳۰
Narpes Kraft
۰
۰
JS Hercules
inprogress
۱۹:۳۰
OTP
۰
۰
GBK Kokkola
inprogress
۱۹:۳۰
Jakobstads Bollklubb
۰
۰
Kuopion Elo 1919
inprogress
۱۹:۳۰
JPS
۰
۰
SJK Akatemia II
inprogress
۱۹:۳۰
Australia
NSW Premier League 2
SD Raiders FC
۲
۲
Rydalmere Lions
Finished
۱۳:۲۰
Australia
NPL Queensland U23
Brisbane Olympic U23
۶
۰
Redlands United U23
Finished
۱۳:۰۰
Australia
Northern NSW Premier League
Edgeworth Eagles
۲
۴
Maitland
Finished
۱۱:۳۰
Bhutan
Premier League
Royal Thimphu College
۴
۱
Phuentsholing Heroes FC
Finished
۱۳:۳۰
Tajikistan
Vysshaya Liga
FC Istiklol
۹
۱
Barkchi Hisor
Finished
۱۷:۳۰
Australia
NPL New South Wales U20
SD Raiders U20
۶
۰
Rydalmere Lions U20
Finished
۱۱:۳۰
Uganda
Uganda Cup Women
She Corporate (W)
۱
۰
Wakiso Hills (W)
Finished
۱۵:۳۰
Poland
IV Liga
LKS Lodz III
۱
۲
RKS Radomsko
inprogress
۱۸:۳۰
Mazovia Minsk Mazowiecki
۰
۰
KS CK Troszyn
inprogress
۱۹:۰۰
Termalica BB Nieciecza II
۰
۰
MKS Limanovia Limanowa
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Victoria Wrzesnia
۰
۰
KS Lipno Steszew
inprogress
۱۹:۳۰
Brazil
Campeonato U20 Women
SC Internacional U20 (W)
-
-
Santos FC U20 (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
United States
National Premier Soccer League
Joy St Louis Park
۲
۱
Minnesota TwinStars
Finished
۰۳:۳۰
El Farolito
۸
۰
Oakland Stompers
Finished
۰۶:۰۰
Finland
Kakkonen Lohko B
VJS Vantaa
۰
۱
Inter Turku II
inprogress
۱۹:۰۰
Pallo-Iirot Rauma
۱
۰
TPV Tampere
inprogress
۱۹:۰۰
Finland
Kakkonen Lohko A
Myllykosken Pallo -47
۲
۱
FC Futura
inprogress
۱۹:۰۰
FC Kiffen
-
-
Lahden Reipas
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Pepo Lappeenranta
۰
۱
GrIFK Grankulla
inprogress
۱۹:۰۰
Australia
NPL New South Wales
Marconi Stallions
۹
۰
Rockdale Ilinden FC
Finished
۱۳:۰۰
Republic of Korea
FA Cup
Ulsan Hyundai Horang-i
۵
۴
Gyeongnam FC
Finished
۱۳:۳۰
Pohang Steelers
۲
۱
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۳:۳۰
Bucheon FC 1995
۲
۳
Gwangju FC
Finished
۱۳:۳۰
Incheon United FC
۱
۰
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۱۳:۳۰
FC Seoul
۱
۰
Gangwon FC
Finished
۱۴:۰۰
Seongnam Ilhwa Chunma
۲
۱
Cheongju City FC
Finished
۱۳:۳۰
Gimpo Citizen
۱
۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۳:۳۰
Daejeon Citizen
۰
۱
Jeju United
Finished
۱۴:۰۰
Nigeria
NPFL
Doma United FC
۰
۱
Sunshine Stars FC
inprogress
۱۸:۳۰
Iceland
U19 League
KA Akureyri U19
۱
۱
Fylkir / Ellidi U19
inprogress
۱۸:۳۰
Denmark
Denmark Cup Women
FC Nordsjaelland (W)
۰
۰
Brondby (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Sweden
Division 1 Sodra
Torslanda IK
-
-
Norrby IF
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Torns IF
-
-
Angelholms FF
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Ecuador
Serie B
Guayaquil City
-
-
Gualaceo SC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Leones Del Norte
-
-
Chacaritas SC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Denmark
Danmarksserien Promotion
Bronshoj BK
-
-
Marienlyst
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
Vanersborgs FK
-
-
Herrestads AIF
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Sweden
2. Division Sodra Svealand
Enskede IK
-
-
IFK Eskilstuna
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Chile
Copa Chile
Deportes Concepcion
۰
۰
Deportes Linares
Cancelled
۰۲:۳۰
Sweden
2. Division Norrland
Lucksta IF
-
-
Algarna-Harnosand IF
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Tunisia
Ligue 1
US Monastir
-
-
Stade Tunisien
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Club Africain
-
-
Etoile Sportive Sahel
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Europe
Euro Group B
Croatia
۲
۲
Albania
Finished
۱۶:۳۰
Russia
FNL 2, Division B, Group 3
Sakhalin Sakhalinsk
۲
۰
Khimki II
Finished
۱۰:۳۰
Dynamo Vladivostok
۳
۰
Kolomna
Finished
۱۲:۳۰
Strogino Moscow
۰
۴
FK Kosmos
Finished
۱۳:۳۰
SKA Khabarovsk II
۰
۱
FC Salyut Belgorod
Finished
۱۴:۳۰
Spartak Tambov
۱
۲
Zenit Penza
inprogress
۱۸:۳۰
FK Kvant Obninsk
۰
۰
FC Ryazan
inprogress
۱۸:۳۰
Russia
FNL 2, Division B, Group 2
FK Yenisey Krasnoyarsk II
۱
۱
Dynamo Vologda
Finished
۱۱:۳۰
Rodina Moscow
۱
۱
FK Spartak Moscow II
Finished
۱۵:۳۰
FK Baltika Kaliningrad
۲
۱
Saturn Ramenskoye
Finished
۱۶:۳۰
Zvezda Sankt-Peterburg
۱
۲
Zenit St Petersburg II
inprogress
۱۸:۰۰
Znamya Truda OZ
۰
۲
Dinamo Moscow II
inprogress
۱۸:۳۰
FC Tver
۱
۰
Dinamo Saint-Petersburg
inprogress
۱۸:۳۰
Torpedo Vladimir
۰
۰
Chertanovo Moscow
inprogress
۱۸:۳۰
Luki-Energiya
۰
۰
FC Irkutsk
inprogress
۱۹:۰۰
Australia
NPL New South Wales Women
Sydney University FC (W)
۲
۴
FNSW Institute (W)
Finished
۱۲:۳۰
Australia
NPL ACT Women
Canberra Croatia (W)
۴
۲
West Canberra Wanderers FC (W)
Finished
۱۳:۰۰
Niger
Super League
Sahel FC
۰
۲
AS GNN
inprogress
۱۹:۰۰
Burkina Faso
Coupe du Faso
Etoile Filante Ouagadougou
۰
۰
RC Kadiogo
inprogress
۱۹:۳۰
Sweden
Svenska Cupen
Dalkurd FF
-
-
Sollentuna Utd FF
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
BK Forward
-
-
IF Karlstad
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
IFK Hassleholm
-
-
IFK Trelleborg FK
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Belarus
Cup
Uni Minsk
-
-
Neman Grodno
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Brazil
Carioca 2
Audax Rio RJ
-
-
AD Cabofriense
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Brazil
Catarinense U20
Criciuma U20
-
-
Barra FC SC U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Gaucho 2
Cruzeiro RS
-
-
Uniao Frederiquense
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید